Home Do pobrania - tabele ø Kontakt

Oferta

Produkcja przewodów hydraulicznych

Naprawa przewodów wspomagania i klimatyzacji

Regeneracja
siłowników

Pręty tłoczyskowe,
rury cylindrowe

Końcówki do przewodów
szybkozłącza

Akcesoria do siłowników,
ucha do cylindrów itp.

Regeneracja siłowników

Regeneracja siłowników hydraulicznych wykonywana jest w celu przywrócenia pełnej wydajności i sprawności układom hydraulicznym. Polega na ocenie stanu siłownika, a następnie demontażu siłownika na poszczególne podzespoły i diagnozie usterek. W ramach usług regeneracji siłowników najczęściej zajmujemy się:

Siłowniki hydrauliczne wytwarzają siłę mechaniczną w ruchu liniowym układu. Zamieniają energię ciśnienia cieczy na energię mechaniczną, dzięki której wprawiają ruch dane elementy maszyn i pojazdów. Przegląd i regeneracja siłowników hydraulicznych powinny być wykonywane regularnie, nie tylko w przypadku poważnej awarii, ze względu na intensywną eksploatację części np. uszczelniaczy czy prowadnic.

Naprawa siłowników hydraulicznych

Naprawy siłowników hydraulicznych realizujemy, kiedy siłownik jest całkowicie uszkodzony i nie spełnia swojej funkcji. Przyczyną może być urwany tłok, wydęta rura cylindryczna, wydęta lub pęknięta dławnica oraz pęknięte tłoczysko. Każdorazowo proponujemy klientom darmową wycenę naprawy oraz szacowany czas wykonania zlecenia. Posiadamy szeroki wybór akcesoriów do siłowników, które mają odpowiednie certyfikaty i z powodzeniem można nimi zastąpić nienadające się do dalszego użycia podzespoły.

logo onyx