Home Do pobrania - tabele ø Kontakt

Oferta

Produkcja przewodów hydraulicznych

Naprawa przewodów wspomagania i klimatyzacji

Regeneracja
siłowników

Pręty tłoczyskowe,
rury cylindrowe

Końcówki do przewodów
szybkozłącza

Akcesoria do siłowników,
ucha do cylindrów itp.

Przewody hydrauliczne

Oferujemy przewody hydrauliczne w wersji jedno-, dwu- lub czterooplotowej. Nasze produkty znajdują zastosowanie na co dzień w wielu branżach. Przewody hydrauliczne są powszechnie wykorzystywane w budownictwie, rolnictwie, produkcji czy przemyśle wydobywczym. Stanowią podstawę działania między innymi:

Producent przewodów wysokociśnieniowych

Zajmujemy się produkcją przewodów wysokociśnieniowych, które zapewniają bezawaryjną pracę w zakresie ciśnień do 400 bar. Elementy wytwarzamy w naszym zakładzie przy ul. Przedpole 1 w Warszawie. W produkcji stosujemy:

Wszystkie podzespoły mają certyfikaty jakości ISO. Do przewodów hydraulicznych posiadamy pełną gamę końcówek prostych i kątowych, z gwintem metrycznym i calowym, a także końcówek kołnierzowych i oczkowych. Na życzenie odbiorcy wykonujemy przewody w osłonie metalowej, z tworzywa sztucznego lub w osłonie na wysokie temperatury. Proces technologiczny produkcji przewodów (cięcie, skórowanie, zakuwanie itd.) odbywa się na urządzeniach renomowanej firmy FINN POWER, co przy doświadczeniu operatorów zapewnia wysoką jakość wyrobów. Wykonane przewody hydrauliczne możemy poddać w 100 % statycznym testom kontrolnym na urządzeniu firmy UNIFLEX posiadającym zakres roboczy od 120 do 1300 bar.

Producent węży hydraulicznych na indywidualne zamówienie

Nasza firma jest w stanie wykonać dowolny przewód według powierzonego wzoru. Możemy podjąć się produkcji węży hydraulicznych zgodnie ze specyfikacją klienta. Dodatkowo oferujemy doradztwo techniczne w doborze węża i elementów złącznych. Zapewniamy wysoką jakość, szybkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy.

logo onyx