Home Do pobrania - tabele ø Kontakt

Oferta

Produkcja przewodów hydraulicznych

Naprawa przewodów wspomagania i klimatyzacji

Regeneracja
siłowników

Pręty tłoczyskowe,
rury cylindrowe

Końcówki do przewodów
szybkozłącza

Akcesoria do siłowników,
ucha do cylindrów itp.

Naprawa przewodów ciśnieniowych

Zajmujemy się naprawą przewodów ciśnieniowych. Usuwamy awarie przewodów wspomagania kierowniczego, przewodów klimatyzacji oraz przewodów myjek ciśnieniowych. Przewody ciśnieniowe służą do przetłaczania olejów i innych substancji w układzie hydraulicznym, umożliwiając tym samym prawidłowe działanie maszyny. Podejmujemy się napraw przewodów ciśnieniowych wykonanych ze stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych lub gumy z oplotami:

Zakuwanie węży hydraulicznych

Zakuwanie węży hydraulicznych to skuteczna metoda przywrócenia sprawności i szczelności całego układu. Zakuwanie umożliwia trwałe połączenie przewodu z końcówką węża. Pierwszym krokiem jest przycięcie przewodu na odpowiednią długość, a następnie do otworu przewodu dopasowuje się metalowe końcówki i tuleje zaciskowe. Na koniec należy solidnie zacisnąć wąż.

Regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych

Zajmujemy się także regeneracją rozdzielaczy hydraulicznych. Służą one do sterowania kierunkiem ruchu cieczy znajdującej się w układzie, a także wspomagają pracę pompy. Rozdzielacze hydrauliczne instalowane są zazwyczaj między pompą a silnikiem i łączone przy zastosowaniu przewodów hydraulicznych. Doprowadzają one ciecz do silnika oraz wyprowadzają ją z powrotem do odpowiedniego zbiornika. Regenerację rozdzielaczy hydraulicznych rozpoczynamy od diagnostyki i oceny stanu wszystkich elementów urządzenia, a następnie przechodzimy do naprawy lub wymiany części, takich jak m.in.: suwaki, zawory lub korpusy – w zależności od rodzaju rozdzielacza.

logo onyx