Home Do pobrania - tabele ø Kontakt

Oferta

Produkcja przewodów hydraulicznych

Naprawa przewodów wspomagania i klimatyzacji

Regeneracja
siłowników

Pręty tłoczyskowe,
rury cylindrowe

Końcówki do przewodów
szybkozłącza

Akcesoria do siłowników,
ucha do cylindrów itp.

Pręty tłoczyskowe

Pręty tłoczyskowe znajdują zastosowanie przy produkcji cylindrów hydraulicznych oraz pneumatycznych. Posiadamy pręty do siłowników, które pozwalają uzyskać wysoką wytrzymałość i odporność na obciążenia dynamiczne. Są niezbędnym elementem układów między innymi maszyn górniczych oraz budowlanych. Pręty wykonane zostały z najwyższej jakości niskostopowej stali chromowanej. Oferujemy sprawdzone towary pochodzące od największych europejskich producentów i spełniające odpowiednie normy bezpieczeństwa.

Pręty na prowadnice liniowe i pręty żeliwne

W asortymencie dostępne są również pręty na prowadnice liniowe oraz pręty żeliwne. Pręty na prowadnice liniowe są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Stanowią element budowy między innymi obrabiarek, linii produkcyjnych oraz maszyn. Nasze produkty cechują się dużą trwałością i doskonale sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających projektach. Z kolei oferowane pręty żeliwne przeznaczone są do produkcji elementów pracujących pod dużym obciążeniem – dławic oraz tulei prowadzących. Klienci mogą zamówić pręty cięte pod ściśle określony wymiar.

Rury cylindrowe

Ponadto prowadzimy sprzedaż rur cylindrowych do produkcji siłowników. Proponujemy rury dogniatane i spawane sprowadzane ze sprawdzonych hut. Rury są gotowe do użycia i nie wymagają dodatkowej obróbki mechanicznej. Cechują się bardzo dobrą spawalnością oraz wytrzymałością i dostępne są w wielu rozmiarach. Dodatkowo istnieje możliwość obróbki zgodnie ze specyfikacją klienta. Zapraszamy do składania zamówień.

logo onyx