Home Do pobrania - tabele ø Kontakt

Oferta

Produkcja przewodów hydraulicznych

Naprawa przewodów wspomagania i klimatyzacji

Regeneracja
siłowników

Pręty tłoczyskowe,
rury cylindrowe

Końcówki do przewodów
szybkozłącza

Akcesoria do siłowników,
ucha do cylindrów itp.

Akcesoria do siłowników hydraulicznych

Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów do siłowników hydraulicznych. Posiadamy wysokiej jakości komponenty, które nadadzą się zarówno do produkcji, jak i serwisowania cylindrów. W związku z tym możemy kompleksowo zająć się regeneracją siłownika w Państwa maszynie lub pojeździe, jeżeli został on uszkodzony lub nie działa prawidłowo. W ofercie sprzedażowej znajdują się między innymi:

Tłoki i dławnice do siłowników hydraulicznych

Tłok jest organem roboczym siłownika hydraulicznego. Jest to element poruszający się w cylindrze i wymuszający wysuw tłoczyska. Tłok może być używany do budowy zarówno siłowników jednostronnego działania, jak i dwustronnego (dwie komory doprowadzające olej do tłoka i umożliwiające realizowanie ruchu w dwie strony, tak jak np. w żurawiu hydraulicznym). Dostarczamy solidne tłoki wykonane ze stali konstrukcyjnej, spawalnej i o podwyższonej wytrzymałości. Przyjmujemy zamówienia detaliczne oraz hurtowe.

Dławnica do siłownika hydraulicznego służy do prawidłowego prowadzenia tłoczyska (współosiowo do cylindra). Wyrównuje ona siły kierowane do osi cylindra. Prowadzimy sprzedaż dławnic kołnierzowych i bez kołnierza, a także dławnic gwintowanych.

logo onyx